Slide background
Natūralios medienos langai Jūsų namų šviesai ir šilumai...
Slide background
Aliuminio konstrukcijos - patogu, šviesu, patikima...
Slide background
Aliuminio konstrukcijos - patogu, šviesu, patikima...
Slide background
Aliuminio konstrukcijos - patogu, šviesu, patikima...

Skandinaviško tipo lauko durys

  • Rinkdamiesi medines duris, kaustytas aliuminiu, Jūs renkatės pačios aukščiausios vertės aliuminio sistemą. Gutmann Nordwin aliuminio sistema medinėms durims yra ypatingas vokiškas kūrinys.
  • Naudodami aliuminio ekraną Jūs neprarasite šilumos!
  • Jūs neturite apribojimų spalvoms!
  • Jums garantuojama labai paprasta langų ir durų priežiūra!

  Didžioji dalis mūsų gaminamų medinių lauko durų yra suprojektuotos pagal klientų eskizus. Mūsų gaminamų lauko durų staktos storis yra 116 mm ir varčios profilių storis yra 56 mm arba 68 mm priklausomai kokio storio stiklo paketas arba užpildas. Jos tvirtos, stabilios ir atsparios klimato pokyčiams. Šilumos laidumo koeficientas gali siekti iki 1,36W/(m2k). Užpildui naudojama speciali MDF šiltinta plokštė, kuri gali būti lygi arba frezuotais kraštais. Durų papuošimui gaminami dekoratyviniai stiklo skirtukai, kurie gali būti priklijuojami ant stiklo paketo, sumontuojami paketo viduje arba pritvirtinami ant specialių laikiklių, kad nuėmus būtų patogiau nuvalyti stiklą. Lauko durys gali būti gaminamos su stiklo paketu, kuris būna dviejų arba trijų stiklų. Stiklas gali būti skaidrus, matinis, atspindintis, raštuotas, tonuotas, saulės kontrolės. Taip pat yra galimybė montuoti saugų grūdintą arba laminuotą stiklą. Skandinaviško standarto lauko durims siūlome skandinavų firmos IPA lankstus ASSA 701 , o taip pat spynas FIX 2151 su trijų taškų fiksavimo sistema. Durų vyriai yra trijų galimų spalvinių variantų – nikelio, cinko ir dažomi.

   

  Lauko durys gali būti kaustytos aliuminio ekranu

  Aliuminio dengimas užtikrina visišką medinių durų eksploatavimo komfortą, nes gaminiai tampa maksimaliai ilgaamžiški.

   

  Spalvų gama:

  Kad lauko durys puikiai derėtų prie namo fasado, jas dengiame bet kuria RAL paletės spalva. Durų vidus ir išorė gali būti tiek vienodos, tiek skirtingų spalvų. UAB “Kontivis plius partneriai” naudoja tik aukštos kokybės suomių firmos TEKNOS dažus ir AQUATOP lakus.